O nás

V prvním konceptuálním prostoru pro interiérové návrháře a architekty spojeném s kavárnou naleznete veškerou podporu pro své kreativní myšlenky.

 

Vítejte!

... u nás - zde zatím virtuálně - a věříme, že se setkáme brzo i osobně:) Jsme dvě kamarádky (Alžbeta a Gabriela), interiérové návrhářky, které se rozhodly, že opustí pohodlí svých domácích pracoven a pustí se do nelehkého úkolu, přenést zrychlený virtuální svět do reálného prostoru. Místa, kde se budeme moct skutečně potkat s opravdovými lidmi stejného zájmu, profese nebo jen nálady. Kde budeme moci spolupracovat, podporovat se, učit se - třeba i vzájemně, rozvíjet profesionalitu, sdílet informace, najít nové možnosti a navazovat nové kontakty.

V srpnu roku 2016 jsme objevily zdevastovanou restauraci na krásném místě pomezí Vršovic a Vinohrad s názvem Květen. Osud tomu chtěl a v květnu 2017 jsme otevřely na jejím místě unikátní prostor/projekt  Design Friendly .

Jedná se konceptuální prostor určený především (ale nejen) pro interiérové designéry a architekty s veřejnou pracovní kavárnou a pracovními místy, který, tvoří živou sociální síť, s již zmíněnou možností potkávat se v reálném světě. Povídat si, hledat inspirace, vzdělávat se, rozvíjet svou odbornost, vzájemně sdílet podněty každodenního života. Kromě open ateléru a kavárny zde najdete taky prostor pro workshopy, rozsáhlou vzorkovnu materiálů, odbornou knihovnu a jednací místnost  pro setkávání se s klientem, pro tiskové konference a malé firemní akce... 

 

Co všechno nabízíme :

1. pronájem pracovního místa pro návrháře interiéru i architekty

2. pronájem jednací místnosti i celého prostoru

3. návrh a realizaci interiéru

4. spolupráci s firmami i s realizátori interiéru

5. členství v klubu DF pro návrháře interiéru i architekty

6. stáže pro juniorní návrháře interiéru

7. koučing a mentoring pro designéry i klienty

8. workshopy a vzdělávání v oblasti designu interiéru a osobního rozvoje

9. velkoobchod ORAC 

https://www.oracdecor.com/cs_cz/home